Tyrone White jest kolejnym dzieckiem ulicy. Jego jedyną miłością było grafitti, ale brakowało mu trochę talentu. Zresztą, było to jego ostatnie zmartwienie, gdy otoczyła go grupa zbirów z innego gangu, pragnących nauczyć go, by nie wrzucał tagów na ich terenie. Kiedy ci udzielali informacji przy pomocy kastetów i kija bejzbolowego, obrazy Tyrone’a drgnęły, i zeszły ze ścian, by obronić chłopaka.

Tyrone zorientował się wtedy, że już nigdy, nigdy nikt go nie skrzywdzi. Teraz miała nastać jego era, era Taggera. W zasadzie dziś Tagger w najlepszym razie jest super-potężnym szkodnikiem – w najgorszym – szefem małego gangu, zajmującym się wcale nie takimi drobnymi przestępcami. Mimo swojego młodego wieku jest poważany – ale wewnątrz pozostał irytującym szkodnikiem z ulic wielkiego miasta.

Pomysł na przygodę: Ktoś chce wrobić Taggera zostawiając w miejscach skoku grafitti. Chłopak nie przyznaje się do tego, i ucieka z więzienia, chcąc przeprowadzić własne śledztwo. BG muszą złapać winnego, ale też dopilnować by Tagger nie zrobił nikomu (w tym sobie samemu) krzywdy.

Peacekeepers: Tagger jest jednym z tych superludzi, którzy postanowili zarabiać na swych nadludzkich mocach. Zaczyna sprzedawać swoje twory – nie są one jednak prawdziwe – i szybko rozpadają się lub zmywa je deszcz…

Duch k8 Siła k6, Spryt k6, Wigor k8, Zręczność k6

Tempo 8 (+k10), Obrona 6, Wytrzymałość 6

Odwaga k6, Przekonywanie k8, Prowadzenie k8, Skradanie k10, Spostrzegawczość k4, Strzelanie k8, Walka k8, Wypytywanie k6, Wyśmiewanie k4, Zastraszanie k6

Zawady: Poszukiwany (drobna – zakładam, że większość złoczyńców ma poważną zawadę poszukiwany – jednak Tagger jest nieletni i może liczyć na łagodniejszą karę), Arogancki, Długi język, Uparciuch.

Przewagi: Chyży, Baczność!, Trzymać szyk!, Koneksje (gangi).

Supermoce:

Iluzja 3 (9 pm). Filmowa jakość. Psychosomatyka. (Ożywione kolory i fałszywe odbicia)

Ożywienie (12 pm) Do 1 tony obiektów, Siła k12+3. Specjalne: Tylko namalowane przez siebie (co zajmie 2 rundy na Rozmiar obiektu, pośpiesznie namalowane obiekty mogą mieć obniżone współczynniki) graffiti. W zamian, nie musi używać istniejących obiektów. (ożywione grafitti)

  • Wymiana na:
  • Kontrolowanie sił 4 (12 pm). Siła k12+1. Oplątanie. Powalenie. (wzywa masę graffitti, tagów, karykatur namalowanych przez siebie).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s