Profesor Tytan (Wojciech Ogromski)

Zapytaj profesora o to, kto jest najinteligentniejszym i najsilniejszym człowiekiem na Ziemi, i otrzymasz jasną odpowiedź. Ten szalony uczony już za czasów PRL poddał się niezwykłym eksperymentom, które miały za zadanie rozwinąć jego siłę fizyczną do niebywałych rozmiarów. Zachował też umysł genialnego genetyka i manipulatora, zdolnego do tworzenia obrzydliwych wynaturzeń.

Reputacja profesora jako najlepszego inżyniera genetycznego jest wielka, ale równie wielkie jest jego ego. Może stworzyć potwora dla ciebie, ale jeśli poprosisz o to kogoś innego (na przykład jego ucznia, Kryspina Kudłatego), profesor może wpaść w dewastujący szał. Podobnie rzecz będzie się miała jeśli nie docenisz jego stworzeń, lub pokonasz je w walce.

Pomysł na przygodę: BG zaczynają ścierać się z potworami tygodnia opartymi na klasycznej mitologii. Tytan poszedł już o krok dalej, próbując ogłosić się bogiem.

Peacekeepers: Tytan jest jednym z tych superłotrów, którzy pozazdrościli Cesarzowej własnego państwa, i postanowił wykroić sobie własną domenę – w środku Warszawy!

Duch k8, Siła k12+10, Spryt k12+4, Wigor k12+3, Zręczność k8

Tempo 6, Obrona 9, Wytrzymałość 15

Leczenie k10, Odwaga k6, Prowadzenie k4, Przetrwanie k6, Spostrzegawczość k6, Walka k12+2, Wiedza (genetyka) k12+5, Wspinaczka k10, Wyszukiwanie k8, Zastraszanie k12+1

Zawady: Arogancki (wersja ekstremalna – Megalomania), Chojrak, Mściwy (poważna), Nawyk (dziwny akcent, drobna), Poszukiwany, Uparciuch, Mówka.

Przewagi: Berserk, Krzepki, Bez przebaczenia, Nerwy ze stali, Baczność!, Do szturmu!, Mistrz (Siła)

Supermoce:

Supercecha (20 pm) Siła +10, Wigor +5, Spryt +5 (olbrzymia krzepa fizyczna, w połączeniu z wrodzonym geniuszem)

Superumiejętność (5 pm) Walka +3, Wiedza (genetyka) +5 Zastraszanie +2 (mięśnie ze stali)

Superwytrzymałość (10 pm) Nieugięty – Szok będący rezultatem obrażeń nie powoduje Rany, +4 Wytrzymałości (niezwykle krzepki)

Atak wręcz 5 (10 pm) +5k6 obrażeń zadawanych w ataku wręcz (potworna Siła)

Zamieszczone w RPG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s