Ta historia byłaby smutna w pewnych okolicznościach. Kamelia Riucu wychowywała się na ulicach Bukaresztu, użerając się z matką w toksycznym związku z alkoholikiem. Dziewczyna miała nawet talent do rysunków, ale rzuciła szkołę, zadając się z niezbyt ciekawymi typami. Jeden z nich zaproponował jej dostarczenie pewnej paczki w pewne miejsce, niestety inni ludzie też chcieli zdobyć ćwierć kilo diamentów, i na ulicy zaczęli do niej strzelać.

Melia, jak się okazuje, miała wrodzone zdolności psioniczne, które uaktywniły się w chwili zagrożenia życia, niszcząc samochód gangsterów, i demolując sporą część ulicy. Od teraz nikt nie będzie jej bił, nikt nie będzie jej okradał, ani oszukiwał. Melia pozostaje jednak w głębi serca dziewczyną z ulicy, i rzadko kiedy kradnie więcej niż potrzebuje – nie napada na banki, ale gdy jest naprawdę głodna, okrada sklepy, a gdy potrzebuje pieniędzy – samochody.

Pomysł na przygodę: BG znajdują Melię, ale jako że dziewczyna jest niepełnoletnia ktoś musi się nią opiekować. Padło na bohaterów, którzy muszą zaopiekować się nieokrzesaną złodziejką potrafiącą wysadzić w powietrze ich dom.

Peacekeepers: Melia jest jedną z przywódczyń gangu młodocianych bandytów kryjących się w ruinach Verity City. Z czasem coraz więcej osób grawituje do niej, zafascynowanych jej mocami. Powoli, chcąc nie chcąc, dołączają do niej inni posiadający moce, co może stworzyć zagrożenie dla Peacekeepers

Duch k6, Siła k4, Spryt k8, Wigor k6, Zręczność k8

Charyzma +0, Tempo 6, Obrona 5, Wytrzymałość 5

Hazard k6, Odwaga k4, Prowadzenie k4, Reperowanie k6, Skradanie k8, Spostrzegawczość k6, Strzelanie k8, Walka k6, Włamywanie k8, Wspinaczka k8, Wypytywanie k6

Zawady: Analfabeta, Biedak, Tępak

Przewagi: Błyskawiczny refleks, Złodziej.

Supermoce:

Atak dystansowy (12 pkt): PP8. Obszarowy (ŚWW), Wariant żywiołowy (psionika – żywe istoty Duch, lub będą w szoku) – Atak 3k6 obrażeń, zasięg 12/24/48, Broń Ciężka (wybuch psionicznej energii)

Wymiana ataku dystansowego na:

Kontrola sił – 4 poziom (12), lot – tworzy pole siłowe o Sile k12+1 (psioniczna energia, unosi się na fali telekinetycznej)

Niewidzialność (5 pkt) – psioniczne zniknięcie.

Iluzja – 1 poziom, hipnotyczna (1) (sztuczki z umysłem)

Super-umiejętność (Strzelanie +2) – wrodzony talent do siania pocisków

 

 

Jedna uwaga do wpisu “Super-marzec: Chochlik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s