Sierżant Fiodor Nikołajewicz Kamiencew był twardzielem jakich mało. Jeden z owianych legendą asów Specnazu, anty-terrorysta, elitarny komandos, rosyjski Rambo. Ostatnią misją, jaką otrzymał, była tajna akcja w Mongolii, uwolnienie cywilnego celu z rąk radykalnej grupy religijnej. Do dziś jego przełożeni sądzą, że zginął.

Cel sierżanta Kamiencewa był jednak w rzeczywistości czarnoksiężnikiem, który obiecał Kamiencewowi potęgę i moc. Ten, choć nie ufał mu, zdecydował się zaryzykować (a w grę wchodziły większe pieniądze). Obaj udali się do tajemnej pieczary w górach, a z wędrówki powrócił odmieniony Kamiencew – jego ciało zmieniło się w żywy kamień, zyskał też nadludzką siłę. Okrucieństwo i bezwzględność pozostały w nim te same, stąd też zaczął nowe życie – jako superzłoczyńca do wynajęcia.

Pomysł na przygodę: Morena zostaje wynajęty do zabicia jednego z podopiecznych BG. W tym celu musi jednak odciągnąć uwagę bohaterów, dewastuje więc sporą część miasta i ucieka za każdym razem, gdy ktoś powiadomi bohaterów.

Peacekeepers: Morena postanowił się zresocjalizować i dołączyć do Peacekeepers. Czy drużyna zaakceptuje bezlitosnego zabójcę? I czy aby na pewno jest on szczery w swych zamiarach?

Duch: k6, Siła k12+2, Spryt k6, Wigor k12+1, Zręczność k10

Odwaga k6, Przetrwanie k8, Spostrzegawczość k6, Strzelanie k8, Tropienie k6, Walka k12, Wyśmiewanie k6, Zastraszanie k10

Charyzma -1, Tempo 6, Obrona 6, Wytrzymałość 10 (+4 przeciwko materii).

Przewagi: Berserk, Krzepki, Zamaszyste cięcie, Charakterny, Bez przebaczenia, Opanowany, Unik, Sokole oko.

Zawady:  Niedowiarek, Nawyk (rosyjski akcent – drobny), Charakterystyczny wygląd, Krwiożerczy.

Sprzęt: Kałasznikow (24/48/96, 2k8 obrażeń, SzS 3, 45 strzałów, PP2, Automat, S3P), Pistolet Jarygina (12/24/48, 2k6+1 obrażeń, SzS 1, PP4, Dublet), ubranie maskujące.

Supermoce:

Superwytrzymałość (6): +4 do wytrzymałości* (twarda skóra);

Odmienny materiał – kamień (7): Ochrona przed upadkiem, pochłanianie (może leczyć się dzięki kontaktowi z kamieniem)  (żywa statua z kamienia).

Supercecha (8): (Siła +4, Wigor +4) (twardy jak skała)

Wstrząs (1): może tworzyć wyrwę, każdy kto do niej wpadnie, jest w szoku (pokrewieństwo z matką ziemią)

Zamieszczone w RPG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s