No i niech nikt nie mówi, że inicjatywy w stylu karnawału blogowego są niepotrzebne. Odkryłem, że próba spisania pomysłu w 500 słów to świetne ćwiczenie. Przez głowę przelatują mi setki pomysłów na światy, zatem spisywanie ich w postaci jednej strony ma sporo sensu:

– zwięzłość – nie warto rozpisywać się nad pomysłami, docelowo piszę krótko i prosto.

– rozwinięcie – jeśli już mam jakiś pomysł, czasem ogranicza się on do „fantasy ale bez elfów”. Jeśli już chcę spisać to w postaci jednostronicowej, trochę muszę zająć się tym pomysłem.

– pozbycie się z systemu – kilka pomysłów chodzi mi po głowie jeszcze od liceum, czas je spisać i pokazać światu. Spisywanie to pierwszy krok w określeniu czy pomysł jest sensowny, czy nie.

– ćwiczenia – z jeszcze innych powodów mogę zacząć ćwiczyć się w robieniu pdfów, praktyce  i tego typu pseudograficznych edycjach. No i piszę wtedy, a tylko pisząc dużo można się dotrzeć.

Dlatego zapraszam do lektury pierwszego pdfa z serii kilku (lub kilkunastu), które ukazywać się będą na tym blogu co jakiś czas. Oto „Poprzez noc” – horrorystyczne skrzyżowanie Scoobiego Doo z KISS i Buffy the Vampire Slayer.

Poprzez noc

Poprzez nocPF – wersja lżejsza i łatwiejsza w wydruku

Zamieszczone w RPG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s