Okej, moi mili. Jako że mamy Wielkanoc, ogłoszono premierę świetnej kampanii Wiecznanoc i ogólnie sporo dzieje się w światku SW, pomyślałem, że może by dać wam do poczytania mój fajny setting.

Tylko jest mały problem.

Jeszcze go nie napisałem.

Dlatego, zdecydowałem się dopisać jedną czy dwie stroniczki do projektu, który zarzuciłem. W pewnym sensie skończyć tamten martwy problem. Pożegnać się z nim na dobre, a może wypuścić w świat – może ktoś z czytelników zaopiekuje się nim, albo zagra sesję.

Tak więc, oto ostateczny wynik różnych pomysłów: dziecko settingu na Megakonkurs, kilku dziwnych pomysłów na kampanię, czy też inspiracji Lewą Ręką Ciemności, Deadlands: Lost Colony i paroma innymi grami, książkami czy anime. W tej skąpej warstwie settingowej, którą tu znajdziecie, pewnie dostrzeżecie kilka ciekawych pomysłów.

Kliknij tutaj, by pobrać prosty pdf, zawierający coś na kształt setttingu

Chciałbym jeszcze raz zaznaczyć kilka rzeczy: to  projekt niedokończony. Niedopracowany. Ja z nim skończyłem, bo wydał mi się za mało fajny, ale może wam się spodoba. Mój heartbreaker na SW piszę. Powoli, ale tworzę kampanię, Zima nie ma z tym niemal nic wspólnego. Znaczy, pewnie coś tam jest w głębi 🙂

Skoro jesteśmy już przy Savage’ach, kto lubi, a może nie zauważył, ten może pobrać mój scenariusz do SWEX ze strony Quentina. Zapraszam do lektury i gry, proszę też o opierd konstruktywną krytykę. Od razu może zadeklaruję – owszem, miałem dostęp do kilku materiałów związanych z polską edycją gry, ale świadomie unikałem ich wykorzystania, dopiero włączając niektóre polskie zwroty z jazdy próbnej 6.0, po jej wydaniu. Większa część przygody została napisana jeszcze gdy nie wiedziałem że polska wersja tej gry w ogóle ujrzy światło dzienne.

Ponadto, chciałbym wszystkim ciekawym życzyć zdrowej, miłej i wesołej Wielkiejnocy w gronie rodziny i przyjaciół.

Jedna uwaga do wpisu “Savage Worlds – Zima

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s